Pamela Anderson sa rozišla s manželom!


12 dní po svadbe sa "mladomanželia" rozdelili!

Len pred pár dňami sme blahoželali mladomanželom a už sa zdá, že aj Jon Peters sa pridá do skupiny Pameliných "exov", v ktorej sú napríklad aj rockeri Tomy Lee z Motley Crue alebo Kid Rock.

Bývalá hviezda amerického televízneho seriálu Pobrežná hliadka (Baywatch) Pamela Andersonová (52) a filmový producent Jon Peters sa totižto už 12 dní po sobáši rozišli. Informovala o tom britská stanica Sky News. Andersonová potvrdila, že sa s Petersom rozhodli "byť nejaký čas od seba, aby si znovu premysleli, čo chcú od života a jeden od druhého".

Herečka sa za 74-ročného producenta filmov o Batmanovi vydala 20. januára - súkromný obrad sa konal v meste Malibu na okraji kalifornského Los Angeles.

Po správach, že manželia sa cez víkend rozišli, Andersonová vydala vyhlásenie pre Sky News. V ňom vysvetlila, že sa s manželom rozhodli "byť nejaký čas od seba" a "oficiálne vystupovanie ako manželský pár odložiť na neskôr". "Život je cesta a láska je proces. S touto univerzálnou pravdou na mysli sme sa spoločne rozhodli odložiť na neskôr oficiálne vystupovanie ako manželský pár," vysvetlila Andersonová a dodala: "Ďakujeme vám sa rešpektovanie nášho súkromia."

Andersonová začala randiť s Petersom po vlaňajšom rozchode s futbalistom Adilom Ramim.
Herečka, ktorá sa stala bojovníčkou za práva zvierat, si Petersa vzala po viac ako troch desaťročiach spoločnej známosti.