Hecni sa! Vyhraj prémiový gril Weber


Tento týždeň sa bude grilovať vo veľkom!

Tento týždeň to bude hecovačka, na ktorej skrátka chce byť každý! Budeme grilovať! Ale nie len tak obyčajne, mäso sa bude pripravovať na prémiovom grile Weber. Hľadáme poslucháča, ktorý by s trúfol ísť proti SiFonovi a pokúsil by sa čo najlepšie pripraviť steaky. Ich úlohou bude ugrilovať mäso podľa stupňa prepečenia: rare, medium a well done. Komu to pôjde lepšie? Pozor, pretože poslucháč, ktorého vyberieme, tento parádny gril aj vyhrá! 

Prémiové grily Weber na drevené uhlie, elektrinu či plyn sú ako stvorené na dokonalé lahôdky z grilu. Perfektné grilovanie Weber oslavuje už od roku 1952, a to skvelým know-how, unikátnym rozsahom výrobkov a nadšením. Žiadny iný výrobca grilov sa nemôže pochváliť takými bohatými skúsenosťami a znalosťami ako Weber.

​Ako jeden zo svetových lídrov v oblasti grilov s najkomplexnejším rozsahom produktov a služieb je dnes Weber medzinárodným synonymom inovácií, perfektných produktov a jedinečných skúseností v oblasti grilovania. S pobočkami vo viac ako 40 krajinách na všetkých kontinentoch aj naďalej Weber podporuje kultúru grilovania na celom svete. Ambasádorom grilov Weber je aj známy šéfkuchár Zdeněk Pohlreich.

WEBER MÁ GRIL PRE KAŽDÉHO

Grilovanie nie je len kus mäsa opekajúceho sa na rošte – je to životný štýl. Weber prináša gril pre každého, či už je to úplný začiatočník alebo profesionál, či uprednostňuje klasiku na drevenom uhlí alebo elektrinu či plyn. Ak chcete grilovať doma na záhrade, na terase alebo pri kempovaní, Weber prináša gril na každú príležitosť.

Najnovšími vychytávkami sú smart grily s integrovanou technológiou Weber Connect, vďaka ktorej máte priamo vo svojom smartfóně asistenta grilovania. Ten vás prevedie celým procesom krok za krokom. Nikdy nebolo jednoduchšie perfektne ugrilovať vaše jedlo zakaždým, keď sa postavíte ku grilu! Dajte si drink a relaxujte pri grilovaní s priateľmi – Weber Connect vám o všetkom, čo sa deje pod poklopom vášho grilu, dá včas vedieť.

Ak chcete otvoriť dvere do sveta grilovania, hľadajte X – vďaka Sear Zóne pri plynových griloch Weber získate plnú kontrolu nad ideálnou teplotou priamo u vás doma. Táto zóna sa rozpáli oveľa rýchlejšie ako zvyšok roštu, takže sa tak skráti čas, kedy čakáte na ideálne rozpálený rošt pre váš steak. Klasická vypálená mriežka v tvare X uzamyká vo vašom grilovanom jedle šťavy a chuť. Liatinové rošty grilov Weber udržujú žiar na konštantných 420 °C * a s unikátnym Sear Grate GBS sa môžete stať majstrom grilu. Vaši hostia sa nebudú môcť dočkať vášho perfektného steaku. Objavte všetky kulinárske možnosti grilovania!

Viac info na www.weber.com/SK

Chcete si s nami užiť túto parádnu hecovačku a vyhrať prémiový gril Weber? Prihláste sa do Henci sa!