Rýchlovka za 500! s KOTÁNYI


Grilovacia sezóna je tu a my vám k peniazom pribalíme aj parádny darček.

Tento týždeň okrem peniazov vyhráte v Rýchlovke za 500! aj produkty Kotányi v hodnote 50,- €, ktoré budú obsahovať tohtoročné novinky korenín + koreninových zmesí.  Tento rok má Kotányi 140. výročie vzniku spoločnosti a riadi sa heslom TRADÍDIA, KVALITA, VÝBER NAJLEŠÍCH DODÁVATEĽOV KORENÍN a BYLÍN.

KOTÁNYI je svet plný aróm, vôní a chutí. S Kotányi nielen, že objavíte svet starovekých a ušľachtilých surovín, ale naučíte sa veľa o liečivej sile korenín.

​Existuje jedna zložka, ktorú obsahujú všetky výrobky Kotányi, a tou je kvalita! V spoločnosti JOHANN KOTÁNYI sa začína všetko výberom tých najlepších dodávateľov zo sveta. Starostlivo vyberané koreniny a vynikajúce suroviny z celého sveta sú pre JOHANN KOTÁNYI hlavnými prioritami. Tradícia, ich hodnoty a moderné technológie zaručujú prvotriednu kvalitu výrobkov Kotányi.

V minulosti mali šafran, vanilka, muškátový orech a iné exotické koreniny hodnotu zlata. Kvôli koreniu sa zakladali mestá, vládcovia bohatli a viedli boje, aby mali prístup k obchodným trasám s korením. O koreninových rastlinách sa rozprávalo mnoho príbehov a povier o láske a ich liečivých účinkoch.

Každý, kto chce svoj pokrm vylepšiť zvláštnou príchuťou korenia, musí mať aj dobrý inštinkt. A mal by si užívať experimentovanie s produktami Kotányi. Ak chcete celý týždeň okrem peňazí vyhrať aj parádny balíček produktov od Kotányi v hodnote 50 eur, hláste sa do Rýchlovky za 500!