Takmer vypredaný koncert Korn v Bratislave bude v novom termíne!


Zakúpené lístky sú stále platné.

Americká nu metalová kapela Korn mala vystúpiť v Bratislave 29. mája 2021, ale z dôvodu stále platných vládnych nariadení a aktuálnej epidemiologickej situácie sa koncert na konci mája neuskutoční. Pridávajú sa tak k dlhému zástupu kapiel, ktoré z dôvodu pretrvávajúcej pandémie boli nútené svoje turné zrušiť alebo opätovne presunúť na nový termín.

Májový koncert Kornu v Bratislave bol už takmer vypredaný, a preto je potešujúce, že Tomáš Kršňák a Michal Očovan z agentúry ProMusic, ktorá bratislavský koncert organizuje po rokovaniach s manažmentom kapely potvrdili, že koncert sa uskutoční v novom termíne a Korn vystúpia v NTC Aréne 28. mája 2022.

Skupina vystúpi v Bratislave na čele s charizmatickým frontmanom Jonathanom Davisom, ktorého budú verne sprevádzať James “Munky” Shaffer, Brian “Head” Welch, “Fieldy” Arvizu a Ray Luzier.

Skvelou správou je, že doteraz zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nie je nutná ich výmena. V prípade otázok sa môžete informovať na e-mailovej adrese info@ticketlive.sk.

Lístky na koncert v novom termíne (28. 05. 2022) sa predávajú exkluzívne v sieti TicketLIVE.sk