Svetový pohár v Jasnej bude mať poriadne gule!


Spojenie, ktoré by nikto nikdy nečakal.

Prvý marcový týždeň zažijete niečo, o čom sa vám rozhodne ani nesnívalo. Moderátori Ranného Rocku Tomaggio a Mary dostali ponuku, ktorá sa neodmieta. Po prvýkrát v histórii sa spájajú dve rádiá, ktoré síce hudobne nemajú nič spoločné, ale moderátori sú aj napriek tomu na jednej vlne, pokiaľ ide o zmysel pre humor. Tomaggio dostal telefonát z Rannej show Europy 2 Wake Up, moderátori Láďo a Janka sa ho opýtali, či by s nimi chcel odpáliť Svetový pohár v alpskom lyžovaní v Jasnej. Keďže ide o šport a Tomaggio je za každú srandu, súhlasil pod podmienkou, že si vezme so sebou aj Mary, aby boli vyrovnaní a dokázali Europe 2, že rocková muzika je skrátka nenahraditeľná. 

Rockeri, nič sa nebojte, aj keď Tomaggio s Mary budú týždeň vysielať s moderátormi Europy 2, rocková hudba pôjde naďalej! O nič neprídete, naopak, prinesieme exkluzívne infošky zo Svetového pohára, veľa srandy a rocková muzika porazí všetky ostatné. 

Vypočujte si, ako prebiehala pozvánka Europy 2 na krátke spojenie s Rádiom Anténa Rock:

Najväčšie slovenské zimné stredisko Jasná v Nízkych Tatrách bude opäť hostiť svetovú ženskú elitu v zjazdovom lyžovaní. Preteky v Jasnej sú naplánované na 6. a 7. marca 2021 a na programe budú opäť technické disciplíny, čiže slalom a obrovský slalom. Nízke Tatry tak počas tohto víkendu budú hostiť svetovú špičku zjazdárok na čele so Slovenkou Petrou Vlhovou či Američankou Mikaelou Shiffrinovou. O tom, že toto prestížne podujatie bude veľké, niet pochýb - a naši moderátori budú PRI TOM!