Dáme si koncert Linkin Park na počesť Chestera!


V programe Rádio Anténa Rock Live už túto sobotu od 19-tej si dáme koncert Linkin Park!

Jedinečný spevák kapely Linkin Park Chester Bennigton by sa 20. marca dožil 44 rokov. Bohužiaľ pred 3 rokmi nás navždy dobrovoľne opustil.  My si ho pripomenieme živým albumom jeho kapely Linkin Park.

Linkin Park s vydaním úspešného debutového albumu Hybrid Theory, ktorý bol vydaný dňa 24. októbra 2000, sa vydali na turné, keď počas jedného roka odohrali až 324 koncertov. Koncerty sa medzi fanúšikmi skupiny stali notoricky známymi a obľúbenými, zvlášť pre ich jedinečnú atmosféru. Okrem koncertov v roku 2001 zorganizovali svoj vlastný festival nazvaný Projekt Revolution. Tento projekt robili každoročne a v roku 2008 práve z neho vyšiel druhý živý album Road To Revolution - Live at Milton Keynes. Zazneli v ňom všetky najväčšie pecky ako Numb, One Step Closer, Crawling, Breaking the Habit, a mnoho ďalších.

Linkin Park s Chesterom Benningtonom v plnej sile. Tie najlepšie pecky kapely naživo. Toto si určite nemôžeš nechať ujsť! Užite si rockový koncert už túto sobotu od 19-tej alebo v repríze v nedeľu od 1-nej. Iba na Rádiu Anténa Rock!

Zdroj: wikipedia