V sobotu pôjdeme spolu na koncert Iron Maiden!


Alebo Iron Maiden prídu k vám vďaka Rádiu Anténa Rock!

Stále je tu korona! Stále nemôžeme chodiť na živé koncerty ani festivaly. Ale my vám stále toto obdobie spríjemňujeme našimi bezpečnými rockovými kocertami. V sobotu si spolu a každý sám užijeme koncert jednej z najlepších kocertných kapiel - heavy metalovej legendy Iron Maiden.

Na túto sobotu máme pre vás pripravený zatiaľ posledný živý album jednej z naj heavy metalových kapiel s názvom  „The Book Of Souls: Live Chapter“ z roku 2017. Album zachytáva celosvetové turné "The Book Of Souls World Tour", v rámci ktorého Bruce Diskinsson a spol. odohrali v rokoch 2016 - 2017 až 117 koncertov .

Môžete sa tešiť na takmer dve hodiny nadupaného heavy metalu najvyššej kvality. Kapela, ktorá  má v čase nahrávania tejto lajfky za sebou 37 rokov na koncertných pódiách  je stále plná energie ako za "mladi".

Iron Maiden v zložení Bruce Dickinson (spev), Dave Murray (gitara), Janick Gers (gitara), Adrian Smith – (gitara), Steve Harris (basgitara) a Nicko McBrain (bicie) sú pripravení rozpumpovať u vás v sobotu večer (alebo v nedeľu ráno) poriadnu heavymetalovú smršť!

Tak si to určite nenechajte ujsť! Však, kam by ste vlastne chodili?:-)