Poďme spolu na Zeppelin!


V sobotu v programe Rádio Anténa Rock Live si pustíme koncert legendárnej kapely.

Všetci spolu pri rádiách  a každý sám v bezpečí svojho domova, presne tak ako sa teraz má, si v sobotu večer užijeme nadupaný koncert jednej z najzásadnejších rockových kapiel. Pomocou Rádia Anténa Rock sa v čase prenesieme do čias, kedy tisíce ľudí navštevovali koncerty a anglická hardrocková štvorica Led Zeppelin si svojou hudbou podmanila celý svet.

My si spolu dáme ich prvý živý album "The Song Remains The Same" z roku 1976, ktorý je soundtrackom k rovnomennému koncertnému filmu o kapele. Nahrávanie albumu aj filmu prebehlo počas troch koncertov v newyorskej Madison Square Garden, ktoré kapela odohrala na záver svojho severoamerického turné 27.-29. júla 1973. V rokoch 2007 a 2018 sa album dočkal reedície a práve tú poslednú si v sobotu večer pustíme.

Neradi poučujeme, ale tento koncert by si určite nemal nechať ujsť žiadny poriadny rocker. Zvlášť, keď žiadna lepšia alternatíva na sobotný večer v karanténe neexistuje. A komu bude málo, v nedeľu od 1.00 si môže vypočuť reprízu. Keďže akurát v tom čase sa mení čas, tak po prvýkrát v histórii, exkluzívne na Rádiu Anténa Rock, bude mať tento pôvodne dvojhodinový koncert cez tri hodiny:-)

Spolu žijeme rockom!