Sex v čase korony.


Máte teraz čas na častejšie milovanie alebo sa bojíte k sebe čo i len priblížiť?

Zdroj: Rádio Anténa Rock

Tak takúto otázku sme položili na facebooku našim poslucháčom a dozvedeli sme sa naozaj všeličo:-) Niektorí rockeri zistili, že majú doma celkom fajn baby, niektorí z vás na takéto veci nemajú čas, keďže pre nich žiadny home office neexistuje. V odpovediach ale viacerí pripúšťate, že máte viac času aj na "hry" vo dvojici. A Magdaléne, ktorá tiež patrí do tejto skupiny, sme aj dnes ráno zavolali:

​No tak uvidíme, či keď to všetko prehrmí, nepríde nejaký korona baby boom:-).

A čo na to hovoria odborníci? Časopis Psychology Today vo svojom článku konštatuje, že pre páry, ktoré teraz trávia podstatne viac času spolu, je to naozaj príležitosť na to mať sex pravidelnejšie. Zvlášť normálne vyťažené páry môžu teraz tráviť čas spolu kvalitnejšie a hlbšie sa spoznávať bez toho, aby museli riešiť veci okolo domácnosti a pod. Fyzická blízkosť môže partnerom pomáhať prekonávať tieto nové, často stresujúce situácie. 

Tak rockeri, čo nám iné ostáva. Keď už to odporúčajú aj psychológovia.... A kto sa bojí, tak zoznam bezpečných polôh nájdete tiež v odpovediach pod facebookovým postom :)