Dnes u nás koncertujú Aerosmith!


Koncert legendárnych rockerov z Bostonu vo vysielaní Rádia Anténa Rock!

Kapela Aerosmith, ktorá v tomto roku oslavuje už 50-ku, patrí k tým najväčším zjavom svetovej rockovej scény. Nenadarmo sú považovaní za najpredávanejšiu hardrockovú kapelu Ameriky.  V rozmedzí rokov 2017 - 2018 odohrali chalani turné s názvom "Aero-Vederci Baby!", ktoré sa zdalo byť rozlúčkovým, ale nebolo to tak. Na leto je naplánované európske turné kapely, v rámci ktorého ich uvidíme aj vo Viedni a Prahe....A v sobotu nás "prídu"  páni Steven Tyler, Joe Perry, Brad Whitford, Tom Hamilton a Joey Kramer potešiť svojím prvým koncertným albumom "Live! Bootleg".

Album vyšiel v roku 1978 a zachytáva nahrávky z turné "Aerosmith Express Tour" na podporu albumu "Draw the Line". Aerosmith mali koncom sedemdesiatych rokov veľmi nespútané a sebadeštruktívne obdobie. A taká je aj ich prvá lajfka. Nejde o dokonalú v štúdiách upravovanú reprodukciu koncertov, ale je to pravdepodobne najautentickejší živý album z tohto obdobia!

Veríme, že tento album, ktorý má už viac ako 35 rokov, vás aj teraz dokáže pobaviť, zmiasť a vzrušiť rovnako ako Aerosmith svojich fanúšikov v tom čase. Tak si to spolu v sobotu nenechajte ujsť! Bude to stáť za to! Už v sobotu po 19tej iba na Rádiu Anténa Rock!