Dnes večer volíme koncert Limp Bizkit!?


Čo nás čaká v auguste si pripomenieme v programe Rádio Anténa Rock Live!

Zdroj: Stano Klačanský

Limp Bizkit sa v auguste vrátia na Slovensko, túto správu sme vám priniesli ako prví a ako prví ste si mohli kúpiť lístky na tento koncert 24 hodín pre všetkými ostatnými. No tak a v sobotu si rovno spolu dáme malú zahrievačku v podobe jediného živého albumu nu metalistov z Floridy.

Živý album Rock Im Park 2001 vyšiel v roku 2008 na CD a DVD. Ako už názov hovorí, na albume je zachytený koncert, ktorý Fred Durst a spol. odohrali na kultovom festivale Rock Im Park v nemeckom Norimbergu v roku 2001. Vystúpenie kapely, mimochodom posledné s Wesom Borlandom pred jeho pauzou v skupine, je ako vždy nabité energiou. Fred Durst, Wes Borland, DJ Lethal, Sam Rivers, John Otto a tanečník (toho ale v našom vysielaní neuvidíte:-)) predviedli excelentné výkony  a odohrali jeden vynikajúci rockový koncert. Môžete sa tešiť na všetky najväčšie pecky kapely, takže určite si v sobotu večer tento koncert nenechajte ujsť a nalaďte sa na august .

A na záver jedna tajná informácia. Budúci týždeň budeme súťažiť o lístky na koncert Limp Bizkit! Iba na Rádiu Anténa Rock!