Tento týždeň ste súťažili o lístky na Papa Roach a Hollywood Undead!


5-ti z vás pôjdu na tento dvojkoncert zadarmo.

Každý pracovný deň tento týždeň jeden z vás vyhral 2 lístky na bratislavský koncert kapiel Papa Roach a Hollywood Undead. Stačilo sa zapojiť do súťaže na našom facebooku a potom už len mať šťastie, aby sme vás v Rannom Rocku s Tomaggiom (ktorého zastupoval Bendegúz:-)) a SiFonom vytiahli:-)

Lístky na koncert, ktorý sa uskutoční 6. marca v bratislavskej Eurovia aréne, sa míňajú ako teplé rožky:-).  Podľa informácií od organizátora lístky na státie sú beznádejne vypredané a zostávajú lístky už len na sedenie. Tak vám v našej súťaži držíme palce!

 A na koncert pôjdu Samuel, Zuzana B., Tomáš V., Anna P. a Elena H.

Takto sa z lítskov tešila Zuzka, ktorá  na koncert svojej srdcovky Papa Roach pôjde so svojou kamoškou "vypnúť" :

Exkluzívny predajca varuje fanúšikov, aby nenaleteli falošným predajcom na internete. “Záujem o koncert je enormný a po lístkoch na státie sa zaprášilo. Na internete však neustále vidíme rôzne ponuky takpovediac anonymných predajcov. Nenechajte sa nimi oklamať! Line-up je luxusný, tak si ho môžete užiť v pohodlí a s dobrým zvukom.” komentuje situáciu Tomáš Kršňák z TicketLive.sk.

A nezabudnite, že GZA sa rozprával aj s Jacoby Shaddixom z Papa Roach a taktiež s Johnnym 3 Tearsom z Hollywood Undead. Obidva rozhovory nájdete ako podcasty napríklad na našom webe