V sobotu koncert Ozzyho Osbourna!


V programe Rádio Anténa Rock Live!

Ozzy Osbourne stále prekonáva veľmi ťažké obdobie svojho života. Po sérii zdravotných komplikácií minulý rok, kvôli ktorým niekoľkokrát prekladal svoje turné, prišla minulý týždeň ďalšia nepríjemná správa. Ozzy verejne priznal, že mu diagnostikovali Parkinsonovu chorobu. Po tomto svojom odhalení sa mu dostalo obrovskej podpory od jeho fanúšikov z celého sveta. Aj my v Rádiu Anténa Rock sa pripájame a posielame kopec pozitívnej energie. 

No a aj preto si dáme vo vašom obľúbenom programe Rádio Anténa Rock Live Ozzyho koncert. Tentokrát to bude jeho tretia lajfka "Live&Loud" z roku 1993. Album zachytáva prvé rozlúčkové turné speváka "No More Tours", ktoré ako všetci dobre vieme, nebolo až tak rozlúčkové:-). 

Okrem Ozzyho najlepších peciek nájdeme na albume napríklad skladbu "Black Sabbath" z dielne Black Sabbath, v ktorej Ozzyho doprevádzajú všetci jeho kolegovia z tejto heavy metalovej legendy. Alebo skladbu "I Don't Want to Change the World", za ktorú dostal Ozzy v roku 1994 cenu Best Metal Performance.

Tak si to v sobotu poriadne užite a pri počúvaní pošlite aj vy nejakú pozitívnu energiu jednému z najväčších rockerov všetkých čias!
Rádio Anténa Rock Live v sobotu od 19tej!