V sobotu si dáme Aerosmith naživo!


Túto sobotu si dáme legendárnych rockerov z Bostonu!

Kapela Aerosmith alebo ako by povedal kolega Robert Roth "lietajúci kováči", patrí k tým najväčším zjavom svetovej rockovej scény. Nenadarmo sú považovaní za najpredávanejšiu hardrockovú kapelu Ameriky.  V sobotu nás prídu páni Steven Tyler, Joe Perry, Brad Whitford, Tom Hamilton a Joey Kramer potešiť svojím koncertným albumom.

V rámci programu Rádio Anténa Rock Live si pustíme ich štvrtú "lajfku" z roku 1998 s názvom "A Little South of Sanity". Album bol nahrávaný počas  "Get a Grip Tour", ktoré prebehlo v rokoch 1993 and 1994 a "Nine Lives Tour", ktoré začalo v roku 1997 a v čase vydania albumu stále prebiehalo. Nájdeme na ňom to najlepšie, čo dovtedy Aerosmith naživo zahrali. Zaujímavosťou tohto dvojalbumu je, že ako jediný album Aerosmith bol označený nálepkou "Parental Advisory". Aj kvôli tomu, že Steve Tyler sem tam medzi piesňami niečo vulgárne vykríkne:-)

V sobotu o 19-tej si spolu vychutnáme takmer dve hodiny nadupaného rocku legendárnych "zlých" chlapcov z Bostonu. Určite si to nenechajte ujsť! Bude to stáť za to!