V sobotu si dáme koncert Iggyho Popa!


Nestarnúci rocker naživo! Iba na Rádiu Anténa Rock!

Zdroj: Iggy Pop

Dňa 18. marca 2016 vydal jeden z najikonickejších zjavov rockovej scény Iggy Pop svoj sedemnásty štúdiový album s názvom "Post Pop Depression". Album, ktorý produkoval Josh Homme z Queens of the Stone Age, vyniesol 68-ročného Popa opäť na popredné priečky rebríčkov. Stal sa jeho najúspešnejším albumom v momente, keď v americkom aj v britskom albumovom rebríčku predbehol dovtedy jeho najúspešnejšie albumy "The Idiot" a "Lust For Life", oba z roku 1977. Bol tiež nominovaný na Grammy v kategórii "Best Alternative Music Album". 

Po vydaní albumu samozrejme nasledovalo turné. Počas turné "Post Pop Depesion Tour" odohral Iggy od 20. marca 2016 do 15. mája 2016 20 koncertov v Amerike a Európe. Zoznam z predposledného koncertu turné z londýnskej Royal Albert Hall vydal Iggy Pop ako svoju šiestu, zatiaľ poslednú, lajfku. A práve tú si v sobotu v programe Rádio Anténa Rock Live pustíme.

Môžeme sa tešiť na vynikajúcich spoluhráčov ako napr. Joshua Homme a Deana Fertity z Queens Of The Stone Age alebo Matt Helders z Arctic Monkeys, takmer celý album "Post Pop Depression" v prevedení naživo, ale aj na dve osvedčené klasiky "Lust For Life" a "China Girl".

Určite si to nenechajte ujsť! Už túto sobotu od 19tej!