Oslava našich piatych narodenín sa blíži!


Narodeninová párty vypukne už 15. septembra!

Zdroj: listocheck

A hlavnou hviezdou ako už dobre viete bude legendárny Alice Cooper, ktorý príde do Bratislavy s vlastnou originálnou hororovou šou. Veď len samotná produkcia hlavnej hviezdy večera predstavuje sedem plne naložených kamiónov. 

Ďalšie štyri nákladiaky sa postarajú o pódium a ostatné technické zabezpečenie. Organizátori musia pre potreby umelca zabezpečiť 12 šatní, klimatizáciu či vlastnú kuchyňu. Zaujímavosťou je, že hviezdny Alice Cooper odmietol na dopravu využiť luxusnú limuzínu a po meste sa chce voziť v obyčajnej dodávke. Nie je preto vylúčené, že Coopera v civile stretnú nič netušiaci obyvatelia nášho hlavného mesta v uliciach na prechádzke.

Večer to už bude iný príbeh. Môžeme sa tešiť na hity ako Poison, School’s out, Hey Stupid, I’m Eighteen či Love’s a Loaded Gun. To všetko umocnené nezabudnuteľným vizuálnym divadlom. Alice Cooper (vlastným menom Vincent Damon Furnier) patrí k legendám rockovej hudby. Hrdý člen rock’n’rollovej siene slávy je na scéne vyše 50 rokov a patrí medzi najvplyvnejšie osobnosti hudby. Živé vystúpenia ikonického hudobníka sú preslávené špeciálnymi efektmi, divadelnými scénami a strašidelnými výjavmi. 

Spolu s Cooperom sa predstavia aj americkí hard-rockeri Black Stone Cherry. Kapela je na scéne takmer 30 rokov, počas ktorých si zahrala so všetkými dôležitými rockovými kapelami súčasnosti. Poctivý americký hard rock si podmanil fanúšikov najmä vďaka energickým živým koncertom. Ich vystúpenie bude zároveň aj slovenskou premiérou.

Takže rockeri, 15. septembra sa všetci vidíme v bratislavskej Inchebe!

Zdroj: Octopus promotion