V nedeľu súťaž o lístky na "punkáčsky" festival!


V nedeľnom Víkendovom Rocku s Mary rozdávame 10 lístkov na festival Punkáči deťom!

Zdroj: Punkáči deťom

Rok 2019 prinesie už 9. ročník tohto obľúbeného benefičného festivalu, ktorý časť výťažku zo vstupného venuje nadácii Pomoc deťom v ohrození, ktorá finančné prostriedky rozdeľuje chorým, týraným, zanedbávaným, zneužívaným, postihnutým deťom alebo deťom, ktoré sa ocitli v ohrození zdravia a života.

Okrem charakteru festivalu tradičným ostáva aj dátum jeho konania, a to 29. až 31. august 2019. Čo ale tradičné už nebude, je lokalita. "Kvalitný program sa odzrkadlí aj v počte návštevníkov, kde očakávame veľký nárast. Preto sme sa rozhodli pristúpiť k zmene areálu, aby sme kapacitne dokázali zvládnuť niekoľko tisíc návštevníkov. Taktiež z technických, logistických a bezpečnostných dôvodov bolo Letisko Trenčín pre nás jasná voľba,“ objasňuje dôvody „sťahovania“ organizátor. 

Tešiť sa môžeme napríklad na španielskych THE LOCOS, austrálskych THE RUMJACKS, TOTAL CHAOS z USA či LION’S LAW z Francúzska. Z domácej scény vystúpia legendy ako POLEMIC, DAVOVÁ PSYCHÓZA či HUDBA Z MARSU. Celkovo na festivale vystúpi 40 interpretov a pribudne aj druhá scéna s doplnkovým programom.

Takže určite sa máte na čo tešiť. A tak počúvajte zajtra Víkendový Rock s Mary. Bude mať pre vás lístky na tento festival.