Celý týždeň súťažíme o lístky na Garbage!


Od pondelka do piatku môžete tento týždeň súťažiť o lístky na koncert kapely Garbage v Seredi.

Zdroj: Agentúra KVAS

Súťaž prebieha na našom facebooku  a vašou úlohou je napísať nám, kto je podľa vás najväčší slovenský rocker.  V hre je 10 lístkov pre piatich z vás (tzn. každý víťaz získava 2 lístky:-)). Koncert amerických Garbage sa uskutoční 26. júna v novej slovenskej rockovej bašte Seredi:-). 

Garbage sú škótska speváčka Shirley Manson a americký hudobníci Duke Erikson, Steve Marker a Butch Vig. Kapelu založili v roku 1993 v americkom Madisone. Za viac ako 25 rokov na scéne majú na svojom konte šesť štúdiových albumov. V roku 2017 vydali autobiografickú knihu s názvom "This Is The Noise That Keeps Me Awake". Medzi ich najznámejšie skladby patria: "Stupid Girl", "Only Happy When It Rains", "Milk", "I Think I'm Paranoid", "When I Grow Up", "Special", "Push It", "You Look So Fine", "Androgyny", "Cherry Lips (Go Baby Go!)" a tiež titulný song z "Bondovky" "The World Is Not Enough".

Momentálne pracujú na svojej siedmej štúdiovke, ktorá by predbežne mohla vyjsť začiatkom roku 2020. V lete kapela vyráža na koncertnú šnúru v rámci, ktorej vystúpia aj u nás.