Streda, 20. marec 2019 - Meniny má Víťazoslav

Noc v NHL!

Tatar skóroval, Chára sa pobil, Halák predviedol parádny zákrok...

Zdroj: Jaroslav Halak FB page

V noci 27. februára sa v zámorskej NHL opäť raz ukázali Slováci:

Tomáš Tatar prispel gólom k vysokému víťazstvu Montrealu na ľade Detroitu 8:1. V 7. minúte otvoril skóre a zaznamenal dva plusové body.

Obranca Ottawy Christián Jaroš si pripísal na konto asistenciu a dva mínusové body pri prehre Senators v aréne Washingtonu Capitals 2:7.

Boston v bránke s Jaroslavom Halákom zdolal San Jose 4:1. Halák vykryl 19 striel, kapitán Bruins Zdeno Chára strávil na ľade takmer 18 minút a do štatistík mu pribudol plusový bod a aj jedna víťazná bitka. Natrel to otravnému Evanderovi Kaneovi:-)