Potvrdené! Limp Bizkit vystúpia v Bratislave v náhradnom termíne!


Zapíšte si dátum 12. august 2021, Bratislava!

Zdroj: Stano Klačanský

Mnohé svetové kapely z dôvodu vážnej situácie spôsobenej šírením nového koronavírusu svoje koncerty rušia alebo sa snažia nájsť nové vhodné termíny. Výnimkou nebola ani americká skupina Limp Bizkit, ktorej bratislavský koncert sa s ohľadom na aktuálne platné protipandemické opatrenia nemohol uskutočniť v pôvodne plánovanom termíne. Teší nás však, že organizátorom koncertu sa po rokovaniach s manažmentom kapely podarilo dopracovať k dohode a môžeme všetkým fanúšikom oznámiť: LIMP BIZKIT V BRATISLAVE VYSTÚPIA!

Na prelome milénia podľahla celá generácia nu-metalovému šialenstvu, ktoré mala na svedomí americká skupina Limp Bizkit. Minuloročný koncert v Seredi bol absolútne vypredaný, a preto sa rozhodli na Slovensko vrátiť. Koncert sa mal pôvodne uskutočniť 3. augusta 2020. Žiaľ, aktuálna situácia spôsobená šírením nového koronavírusu tieto plány zmarila. „Od začiatku sme intenzívne komunikovali s manažmentom kapely a snažili sa o to, aby sa koncert uskutočnil v náhradnom termíne a fanúšikovia tak neprišli o zážitok. To sa nám aj podarilo a s radosťou vám môžeme oznámiť, že Limp Bizkit vystúpia v Bratislave 12. augusta 2021. A to dokonca vo väčšom priestore!“ hovorí Michal Očovan z agentúry ProMusic, ktorá koncert organizuje. Dodávame, že koncert sa mal pôvodne uskutočniť v Eurovia aréne, ale 12. augusta 2021 vystúpia Limp Bizkit v AXA Aréna NTC, čo je skvelá správa, keďže si bude môcť koncert užiť viac fanúšikov.

Spevák Fred Durst slovenským fanúšikom odkazuje: “Ak ste aj zažili vo svojom živote veľa dobrých koncertov, garantujem vám, že večer s Limp Bizkit bude navždy vaším najobľúbenejším. Nikto nerobí takú tvrdú a vzrušujúcu párty, ako my. Nikto. Určite si pred koncertom poriadne oddýchnite, aby ste to ustáli. Je načase si to rozdať!”. Limp Bizkit oslávili nedávno 25. výročie od založenia. Floridská kapela má na konte 6 albumov a jej skladby ako “Rollin’” alebo “My way”, či cover verzia skladby od The Who “Behind Blue Eyes” patria ku kultovým megahitom. Kapela pracuje posledné roky na svojom 7. albume s názvom “Stampede of the Disco Elephants”. Prvý singel z nového albumu “Ready to Go” vydala kapela už v roku 2013 a hosťoval na ňom Lil Wayne. V decembri toho istého roku zverejnili videoklip k ďalšiemu singlu “Lightz” a poslednou novinkou bola skladba “Endless Slaughter”, ktorú vydali len na kazetách a hrávali naživo počas koncertov. Návštevníci bratislavského koncertu sa môžu určite tešiť na novinky aj overené klasiky.

 Vstupenky na koncert v novom termíne (12.08.2021) sa predávajú exkluzívne v sieti TicketLIVE.SK a už zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Ak vám nový termín nevyhovuje, zakúpené vstupenky je možné vrátiť do 15. novembra 2020. V prípade ďalších otázok sa môžete informovať na e-mailovej adrese info@ticketlive.sk.

 

Zdroj: ProMusic