Festival Punkáči deťom už o pár dní v Trenčíne!


Vo Víkendovom Rocku s Mary môžete vyhrať až 10 pernamentiek!

Zdroj: Rádio Anténa Rock

Tři sestry budú hlavným headlinerom benefičného festivalu Punkáči Deťom. Táto kapela je na scéne už 35 rokov. Za tento čas si kapela do kroniky pripísala žiarivé úspechy i pády: vydala cez dve desiatky albumov, napísala niekoľko knižných publikácií, vypredala najväčšie arény, zažila však i brutálnu vraždu gitaristu Františka Sahuly.

O máloktorej hudobnej skupine môžete tvrdiť, že sa jej takmer dokonale podarilo vystihnúť atmosféru istej doby. Keď sa započúvate do Troch Sestier, akoby ste vstúpili do českej hospody - v momente vás obkľúči bezprostredný punk s prímesou folku, vôňa piva a melodické chorály podčiarknuté typickým akordeónom, ako napr. v pesničke Zelená či Život je takovej.

Festival sa koná v termíne 27-29.8.2020 na letisku v Trenčíne. Okrem Troch Sestier vystúpia aj ďalšie české stálice ako Vypsaná Fixa či Alkehol, zo slovenskej scény sa môžete tešiť na Hoten Toten, Smolu A Hrušky, Karpinu či Medial Banana. Festival má i spoločenský presah - časť zo vstupného sa odovzdáva na pomoc deťom z detského domova. Okrem hudobného programu sa môžete tešiť i na prednášky, slam poetry, stand-up či premietanie filmov v kinostane. Lístky si môžete zakúpiť na nasledovnom linku: https://www.punkacidetom.sk/listky

Už túto sobotu v programe Víkendový Rock s Mary môžete vyhrať až 10 pernamentiek (3-dňových) na celý festival. Tak buďte s nami!

 

Zdroj: OZ Punkáči deťom