Helloween zmenil termín koncertu vo Zvolene!


Vo Zvolene vystúpia až v roku 2021.

Zdroj: PROFI EVENT

Septembrový termín koncertu Helloween sa po dôkladnom vyhodnocovaní situácie kapelou, manažmentmi, v spolupráci s promotérmi a tiež s ohľadom na nejasnosť otvorenia všetkých hraníc v EU, presúva o niekoľko mesiacov.

Bližšie informácie ohľadne koncertu Helloween:
- Nový termín koncertu je 8.5.2021.
- Mesto a miesto konania ostáva rovnaké.
- Vstupenky zostávajú v platnosti. Tým pádom sa vstupné nebude vracať, nateraz sa nebude ani meniť cena vstupeniek, ktoré ostávajú na ďalší predaj. Prípadné zmeny ceny ohlásime vopred.
- Logicky sa nebudú pridávať žiadne miesta, sedenie a VIP státie pod pódiom je vypredané a už sa budú dopredávať len vstupenky na státie.
- Špeciálny hosť. Keďže sa mení termín, skupina zatiaľ nepotvrdila DIRKSCHNEIDER-a pre rok 2021. Vďaka posunu možno aj UDO DIRKSCHNEIDER s kapelou musí prehodnotiť nové termíny, ale nenechajme prúdiť dohady, ako to dopadne, dozvieme sa čoskoro.

Skupina Helloween dala nový termín 8.mája 2021, čo prináša niekoľko skutočností. Namiesto jesene máme jar, namiesto piatku máme sobotu (a v podstate celoeurópsky sviatok) a asi najväčšou zmenou je, že nemáme ten radostný dátum začiatku turné, ale my v tom hľadáme samé pozitíva. 

Do konania koncertu sa samozrejme okolo skupiny toho udeje ešte naozaj veľa – keďže sa nahráva nový album po vyše 30 rokoch s členmi teamu KEEPER OF THE SEVEN KEYS 1987-88.