Bratislavský koncert kapely Korn preložený!


Píšte si nový dátum 29. máj 2021.

Zdroj: PRO Music

Na Slovensku naďalej pretrváva zákaz všetkých veľkých podujatí. Svetové kapely preto svoje koncerty rušia, alebo presúvajú na rok 2021. Májový koncert Kornu v Bratislave bol už takmer vypredaný. Korn sa preto rozhodli svoju show presunúť a do bratislavskej AXA arény NTC prídu 29. mája 2021 .

Korn pôvodne plánovali turné na propagáciu nového albumu The Nothing. V Bratislave mali vystúpiť 31. mája 2020, ale po vypuknutí pandémie začínalo byť jasné, že koncert sa neuskutoční. Nu-metalová legenda z Bakersfieldu sa to však rozhodla fanúšikom vynahradiť a koncert sa uskutoční v novom termíne. Skvelou správou je, že doteraz zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nie je nutná ich výmena. V prípade otázok sa môžte informovať na e-mailovej adrese info@ticketlive.sk.

“Sme radi, že kapela súhlasila s novým termínom a zachovala sa zodpovedne voči svojim fanúšikom. Korona-kríza nás organizátorov nemilosrdne zaskočila a sme vďační kapelám aj všetkým návštevníkom, že sú k sebe navzájom ohľaduplní. Myslíme si, že práve vďaka tomu je táto hudba nesmrteľná.” komentuje situáciu Tomáš Kršňák, spoluzakladateľ spoločnosti ProMusic, ktorá koncert organizuje.

Skupina vystúpi v bratislavskej AXA aréne NTC na čele s charizmatickým frontmanom Jonathanom Davisom, ktorého budú verne sprevádzať James “Munky” Shaffer, Brian “Head” Welch, “Fieldy” Arvizu a Ray Luzier. KoRn si so sebou privezú určite aj špeciálneho hosťa, a my veríme, že to aj v novom termíne bude francúzska Gojira. Organizátor čaká na potvrdenie od manažmentu kapely.

Lístky na koncert v novom termíne (29. 05. 2021) sa predávajú exkluzívne v sieti TicketLIVE.sk

Ak vás zaujímajú koncerty aj v iných mestách, nech sa páči:

Zdroj: ProMusic