Judas Priest preložili koncert v Bratislave!


Judas Priest a Saxon nám zahrajú v náhradnom termíne!

Zdroj: ProMusic

Na Slovensku naďalej pretrváva zákaz všetkých veľkých podujatí. Svetové kapely preto svoje koncerty rušia, alebo presúvajú na rok 2021. Heavy-metalová legenda Judas Priest sa rozhodla celé turné “50 heavy metal years” presunúť. Nový dátum ich spoločného koncertu s kapelou Saxon v bratislavskej AXA aréne NTC je 12. 7. 2021! 

Judas Priest pôvodne plánovali osláviť svoje 50. výročie v Bratislave 24. júla 2020, ale rozhodli sa neriskovať zdravie svojich fanúšikov. Držitelia ocenenia Grammy za najlepšiu metalovú koncertnú skupinu sa preto rozhodli presunúť koncert na nový termín. Skvelou správou je, že doteraz zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nie je nutná ich výmena. V prípade otázok sa môžte informovať na e-mailovej adrese info@ticketlive.sk.

“Sme radi, že kapely súhlasili s novým termínom a zachovali sa ako profesionáli, ktorí sa chovajú zodpovedne voči svojim fanúšikom. Korona-kríza nás organizátorov nemilosrdne zaskočila a sme vďační kapelám aj všetkým návštevníkom, že sú k sebe navzájom ohľaduplní. Myslíme si, že práve vďaka tomu je táto hudba nesmrteľná.” komentuje situáciu Tomáš Kršňák, spoluzakladateľ spoločnosti ProMusic, ktorá koncert organizuje.

Podrobné informácie o koncerte, ktorého je Rádio Anténa Rock mediálnym partnerom, a kapelách nájdete tu:


Judas Priest vystúpia v Bratislave!

Judas Priest vystúpia v Bratislave!Ďalšia dobrá správa pre metalistov!

Ďalšia dobrá správa pre metalistov!


 

Zdroj: ProMusic