Slipknot v Bratislave!


Jedna z najlepších metalových kapiel zavíta premiérovo na Slovensko!

Zdroj: Vivien

O tom, že nu metalisti z Iowy sú aktuálne na európskom turné na podporu svojho najnovšieho albumu "We Are Not Your Kind", všetci dobre viete. Ale teraz tu je jedna výborná a veľmi čerstvá správa. 

Dňa 29. júla 2020 Corey Taylor a spol. predstavia po prvýkrát na Slovensku. Ich nadupanú šou si budem môcť vychutnať v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Lístky na koncert si môžete kúpiť tu.

Kapela, ktorá v tomto roku oslavuje 25. výročie pôsobenia na hudobnej scéne s najnovším v poradí šiestym štúdiovým albumom, dobila nielen srdcia rockových fanúšikov, ale aj vrchné priečky albumových rebríčkov. Najnovší album chvália aj renomovaní recenzenti po celom svete. Taktiež prepracovaná javisková šou, ako sme mohli vidieť na záberoch z prvých koncertov turné, umocní zážitok z kvalitnej tvrdej muziky.

A ako je cítiť zo slov frontmana skupiny Corey Taylora, aj kapela si koncerty v Európe poriadne užíva.  „Je to skvelý pocit ísť opäť na také rozsiahle turné po Európe a Británii. Bez ohľadu na to, koľkokrát sem prídeme, vždy cítime, že to nie je dosť, a ani nehráme vo všetkých mestách, v ktorých chceme. No jedna vec je istá: publikum je vždy jedným z najlepších na svete.“

Takže rockeri! Píšte si do diárov dátum 29. júla 2020.

A takto to vyzeralo na prvom koncerte európskeho turné v Dubline:

Zdroj: Vivien