Papa Roach a Hollywood Undead v Bratislave!


Parádny dvojkoncert 6. marca 2020 v Eurovia Aréne.

Zdroj: Papa Roach/FB

V rámci svojho spoločného európskeho turné kapely Papa Roach a Hollywood Undead zavítajú budúci rok aj na Slovensko. Papa Roach sa k nám vracajú po 2 rokoch so svojou neskutočnou show, ktorá strhne každého, kto na ich koncert zavíta. V rámci plnohodnotného koncertného setu odohrajú všetky svoje hity a určite príde aj na nejaké novinky z posledného albumu "Who Do You Trust?".

V rámci turné si ako posilu prizvali amerických čoraz populárnejších Hollywood Undead. Prezentujú sa energickou show, ktorá je zmesou rocku, rapu, metalu doplnená o tanečné a alternatívne prvky. Kalifornskí rodáci, ktorí vystupujú v maskách, sú čoraz častejšie prirovnávaní ku kapelám ako Slipknot, Limp Bizkit či KoRn. V ich ťažení sa im veľmi darí, o čom svedčia vypredané koncerty po celom svete, ktoré sú vždy nezabudnuteľným zážitkom.

Papa Roach sú na scéne a už takmer 26 rokov. Kapela hrá v zložení Jacoby Shaddix  - spev, Jerry Horton - gitara,  Tobin Esperance - basgitara a Tony Palermo  - bicie. Kapela, ktorá bola dvakrát nominovaná na cenu Grammy, má na svojom konte 10 štúdiových albumov, predala po celom svete viac ako 20 miliónov nosičov. K ich najväčším peckám patria  "Last Resort" , "She Loves Me Not", "Away With Murder", "Scars", "Forever", "Lifeline", "Kick in the Zeeth", "Burn", "Still Swingin", "Face Everything and Rise ". Svoj posledný desiaty štúdiový album s názvom "Who Do You Trust?" vydali začatkom roku 2019.

Hollywood Undead radi prekvapujú. Neboja sa v jednom songu vytiahnuť obyčajnú flamenco gitaru a hneď v ďalšom sa vrhnúť na nekompromisný electro-punkový beat. V poslednom období hviezdia na horných priečkach hitparád a sú považovaní za nástupcov kapiel Limp Bizkit či Korn. Skupinu tvoria Johnny 3 Tears, J-Dog, Charlie Scene, Danny a Funny Man. Kapela vznikla v roku 2005. Debutovali v roku 2008 albumom "Swan Songs". Kapela sa výrazne zapísala najmä ďalšou nahrávkou "American Tragedy"  z roku 2011, z ktorej sa len za úvodný týždeň v USA predalo 67-tisíc kópií. Tretím albumom, ktorý skupine vyšiel, bola nahrávka Notes From The Underground z roku 2013. Prudký rast popularity skupiny podčiarkol štvrtý štúdiový album "Day of The Dead". Zatial polsedným albumom kapely je album "Five" z roku 2017. 

Už v nedeľu, v rámci rockového adventu, budete môcť vyhrať lístky na tento jedinečný koncert.

Zdroj: ProMusic