KoRn opäť v Bratislave!


Zapíšte si dátum 31. mája 2020.

Zdroj: PRO Music

Ako prvý vám exkluzívne uverejňujme jednu výbornú správu pre všetkých rockerov! KoRn sa budúci rok vracajú do Bratislavy a privezú si aj špeciálneho hosťa francúzsku Gojiru. Na tento výnimočný koncert sa môžete tešiť 31. mája v bratislavskej AXA Aréne (NTC).  Rádio Anténa Rock je mediálnym partnerom koncertu, tak od nás budete mať ako prví všetky dôležité informácie o koncerte...

Dvojnásobní držitelia Grammy prídu na Slovensko s novým albumom The Nothing. Zakladatelia nu-metalu z kalifornského Bakersfieldu hrali u nás v roku 2017. Bratislavský koncert bol beznádejne vypredaný a fanúšikovia odchádzali nadšení. KoRn sa preto rozhodli 31. mája 2020 vrátiť a prinesú špeciálneho hudobného hosťa - progresívnu death-metalovú kapelu Gojira z Francúzska.

KoRn patrí k najpopulárnejším rockovým zoskupeniam na svete a bol založený v roku 1993. Kombináciou metalu, hip-hopu, elektroniky a folku definovali úplne nový žáner a predali doteraz až 40 miliónov albumov. Ich energické koncerty patria k tomu najlepšiemu na svetovej koncertnej scéne. 

Skupina vystúpi v bratislavskej AXA aréne NTC na čele s charizmatickým frontmanom Jonathanom Davisom, ktorého budú verne sprevádzať James “Munky” Shaffer, Brian “Head” Welch, “Fieldy” Arvizu a Ray Luzier. Ako špeciálny hosť sa predstaví francúzska progresívna death-metalová kapela Gojira, ktorá je považovaná za najlepšiu metalovú kapelu posledného desaťročia.

Predpredaj vstupeniek začína 15. novembra tu.

Zdroj: PRO Music, Rádio Anténa Rock