Metallica XX!


Záhada domény metallicaxx.co odhalená!

Zdroj: Metallica/FB

Včera večer sa skončilo odpočítavanie na novej stránke kapely Metallica metallicaxx.comA odhalenie je nasledovné. Metallica budúci rok odohrá 10 setov ako headliner na piatich najväčších (bohužiaľ) amerických rockových festivaloch. To znamená, že na každom z festivalov Epicenter (1.-3. máj, Charlotte, severná Karolína), Welcome To Rockville (8.-10. máj, Daytona Beach, Florida), Sonic Temple Art + Music Festival (15.-17. máj, Columbus, Ohio),  Louder Than Life (18.-20. september, Lousville, Kentucky) a Aftershock (9.-11. október, Sacramento, Kalifornia) vystúpi kapela dvakrát, vždy v piatok a nedeľu večer. 

Lars Ulrich na tlačovej konferencii, ktorú si môžete pozrieť nižšie sľúbil, že každý z dvoch setov na jednom festivale bude odlišný. Určite nepôjde o dva rovnaké sety. 

Pre väčšinu z nás to bude asi príliš ďaleko, ale aj za množstvo skladieb od tej mega kapely môžete hlasovať na našej TOP 666tke

Tu je živé ohlásenie tejto novinky priamo zo sídla kapely. Lars Ulrich spolu s organizátormi festivalov včera večer vysvetlili fanúšikom, čo pre nich chystajú:

Zdroj: Metallica