Ozzy (opäť) posúva európsku časť turné.


Dôvody (zdravotné) objasnil rocker osobne v krátkom videu.

Ozzy Osbourne opäť presunul európske turné. Termíny koncertov ešte oznámi, ale podľa Live Nation Sweden to bude prvá polovica roku 2021. Predkapelou ostávajú Judas Priest. Dôvod, ktorým je potreba ešte dlhšej rekonvalescencie po sérii zdravotných problémov rocker oznámil v krátkom videu, ktoré zverejnil na sociálnych sieťach a na svojom webe. Môžete si ho pozrieť na konci článku.

Ozzy európsku časť "No More Tours 2" presunul minulý rok na január a február 2020 a veril, že sa stihne zregenerovať. Americká časť turné presunutá na máj 2020 zatiaľ zostáva v tomto termíne.  Nezabudnite, že u nás Ozzy "vystupuje už v túto sobotu" a taktiež za jeho skladby môžete hlasovať v TOP 666 najlepších a najväčších rockových hitov.

Skrátený prepis: "Som tu, aby som vám poskytol informácie o mojom stave. Ako asi viete, alebo možno neviete, na začiatku tohto roka som mal zlý pád. Teraz mám v krku omnoho viac matíc a skrutiek než v aute. Nezomieram, zotavujem sa - je to len trochu dlhšie, ako si všetci mysleli. Nemôžem sa dočkať, keď zdvihnem zadok a pôjdem znova. Ale musíte byť trochu trpezlivejší. Odkladám európske turné, pretože nie som pripravený. Keď sa vrátim na americké turné, chcem byť na sto percent pripravený. A tiež je tu nový album na ceste. Ďakujem mojej kapele a promotérovi a predovšetkým kapele Judas Priest. Svojim fanúšikom chcem povedať jedinú vec: Úprimne ďakujem za trpezlivosť a lojalitu. Milujem vás!".

Zdroj: Ozzy Osbourne