Machine Head zahrajú v Bratislave!


Môžeme sa na nich tešiť 10. mája 2020.

Zdroj: listocheck.sk

Jedna z najvplyvnejších metalových kapiel, americkí Machine Head momentálne brázdia so svojím turné "Burn My Eyes" Európu. Turné je pri príležitosti 25. výročia vydania ich debutového a prelomového albumu "Burn My Eyes".

Kapela už oznámila aj druhú časť turné v USA a Kanade, ktorá sa uskutoční v januári a februári 2020. Po americkej časti turné sa kapela v apríli opäť presúva do Európy a prídu zahrať aj na Slovensko. Dňa 10. mája vystúpia v bratislavskej Refinery Gallery.

Turné „Burn My Eyes“ kapela opisuje ako "trojhodinovú hudobnú extravaganzu", ktorá pozostáva z dvoch častí. Prvá časť je z moderných klasík kapely ako napríklad "Imperium", "Halo" a "Locust", predstavujúc gitaristu a speváka Robba Flynna a basgitaristu Jareda MacEacherna spolu s novými členmi, poľským gitaristom Wacławom „Voggom“ Kiełtykom (Decapitated) a britským bubeníkom Mattom Alstonom (Devilment, Eastern Front). Druhá časť predstavuje album "Burn My Eyes" poprvýkrát zahratý v celom rozsahu, s pôvodným bubeníkom Chrisom Kontosom a gitaristom Loganom Maderom.

Aby ste sa navnadili, pozrite si video z prvého koncertu turné 5. októbra v nemeckom Freiburgu.