Sharon Osbourne popiera špekulácie, že sa blíži Ozzyho koniec!


Ozzyho manželka sa výrazne ohradila proti článkom v niektorých médiách.

Ozzy Osbourne má za sebou veľmi ťažký rok čo sa týka jeho zdravia. V októbri stafylokoková infekcia, ktorá viedla k operácii ruky. Chrípka a zápal pľúc vo februári. Nepríjemný pád doma v spálni, ktorý skončil hospitalizáciu. Podľa informácií od členov jeho rodiny sa postupe z týchto komplikácií dostáva a jeho stav sa zlepšuje.

Ako uvádza server blabbermout.net, v niektorých médiách sa minulý týždeň objavili články, ktoré špekulujú o jeho skorom odchode na večnosť. Napríklad celebritná stránka Radar Online uverejnila článok v ktorom parafrázujú Ozzyho skladbu "Crazy Train": "chorý Ozzy bol v bláznivom vlaku ku skorej smrti".  National Enquirer zašiel ešte ďalej , keď píše: "Ozzy môže byť do Vianoc mŕtvy".

Tieto články pochopiteľne poriadne rozčertili jeho manželku a manažérku Sharon Osbourne: "Aké chladné a bezcitné sú tieto titulky? Kde je empatia ľudí? Vonkoncom to nie je pravda! Boli sme s Ozzym otvorený voči všetkým. Mal hroznú smolu ohľadom svojho zdravia, jedna vec za druhou. A po páde, ktorý mal, to pre neho bolo hrozné. Ale jeho stav sa zlepšuje. Zotavuje sa. Prečo by mal byť  „v bláznivom vlaku ...“ Aké neúctivé voči každému. Ozzy nejde nikam! “  odkázala v talkshow The Talk, ktorej je jednou z moderátoriek.

Zdroj: Planet Rock