Prečo budú Megadeth predskakovať 5FDP?


Basgitarista David Ellefson vysvetlil pohnútky kapely.

Zdroj: shutterstock_1213773385

Ako sme vás informovali už skôr Five Finger Death Puch berú na nadchádzajúce európske turné naozaj hviezdy support. O pódium sa s nimi podelia Bad Volves a hlavne Megadeth, ktorí v momentálnom štádiu svojej kariéry nezvyknú vystupovať ako support. Basgitarista kapely David Ellefson sa v interview, výňatok z ktorého zverejnil server Loudwire, vyjadril aj k tejto otázke. 

"Chalani z Five Finger sú našimi dobrými priateľmi. Robia to skvele. Sú veľmi úspešní. Pracovali veľmi tvrdo. Ich úspech je úplne zaslúžený. A myslím si, že je to celkom v pohode." Ďalej spomína túžbu kapely cestovať po Európe, bez toho, že by sa museli spoliehať len na festivalové vystúpenia. "Hľadali sme spôsoby ako urobiť turné v rámci ktorého by  sme cestovali po celej Európe, miesto toho aby sme robili iba festivalový okruh. A myslím si, že toto je dobrý spôsob, ako to urobiť. Je zrejmé, že sú to veľké haly a arény a bude tam veľa ľudí, a myslím si, že to bude dobrá oslava. “ vysvetľuje basgitarista.

Ellefson je optimista v otázke liečby rakoviny hrdla frontmana Dava Mustaina a dodáva, že vďaka tomuto turné sa kapela má na čo tešiť. „Dave je bojovník a teraz sa zotavuje, čo je skvelé,“ dodáva.

Zdroj: Loudwire.com