Evanescence - zmena miesta konania!


Koncert kapely Evanescence sa presúva (v rámci Trnavy).

Zdroj: PROFI EVENT

Kvôli pretrvávajúcim nejasnostiam okolo zápasu Slovensko – Chorvátsko (Trnava alebo Bratislave), zvolili organizátori koncertu verziu presunu akcie na iné miesto, ktoré priestorovo a kapacitne adekvátne nahrádza City Arénu, avšak nevzďaľuje sa z Trnavy.

"Aby sme mohli spustiť plnú a zodpovednú kampaň, presúvame koncert do areálu Slávie Trnava, ktorý je od City Arény vzdialený len 15 minút chôdze. Miesto poskytne doterajším fanúšikom, ktorí si zakúpili vstupenky na sedenie, aj štandardnú verziu, tak ako aj VIPku s občerstvením." uvádza sa v oficiálnej tlačovej správe.

Jednou z výhod tejto zmeny je, že nám umožní postaviť celú aparatúru a všetky k nemu tomu patriace výhody načas.

"Aby show Evanescence vynikla v plnej kráse, stretneme sa doslova kúsok od Aquaparku v Trnave. Prvým bonusom tejto menej stresovej situácie je angažovanie svetoznámej divy do úlohy špeciálneho hosťa koncertu. Nebude ním nik iný, ako Tarja Turunen, ktorá je známa vďaka kariére v skupine Nightwish a aj zo svojej úspešnej sólovej kariéry. Zahrá vám mix toho naj, čo svojim fanúšikom ponúkla! Tarja prisľúbila exkluzívnu show pre Slovensko na tento rok a až do leta 2020! A môžeme povedať, že výpočet hostí ešte neskončil, pretože sa rozhoduje, kto ešte príde na rad. Keďže akcia pripadla na sobotu, mienime návštevníkom ponúknuť dlhší poobedňajší program, ako bolo pôvodne plánované. Sledujte nás a skúste tipovať, s akými menami sa ešte pohrávame pre fantastickú prvú septembrovú sobotu roka 2019!" uvádzajú ďalej organizátori.

Takže 7. septembra v Trnave sa naozaj máme na čo tešiť. Vidíme sa!


Evanescence prídu na Slovensko!

Evanescence prídu na Slovensko!