No Control zverejnili nový videoklip!


Jimi Cimbala bol dnes hosťom v Rannom Rocku s Tomaggiom a SiFonom.

Zdroj: Jimi Cimbala/ facebook archív

Mnohí z vás si určite všimli, že skupina NoControl nespí ani počas tejto vynútenej koncertnej prestávky. No a to, s čím prichádzajú teraz, je naozaj veľkým prekvapením!

Singel „Na Hrane“ ešte poriadne nedoznel a chalani prichádzajú s ďalším! Skladba „Kto bude plakať za Tebou?“ prekvapí asi každého. Pri tejto kapele sme si už akosi zvykli na kvalitnú produkciu či texty a túto svoju povesť sa pokúšajú obhájiť aj svojou novinkou. Nová skladba prináša zvuk doplnený o analógové syntezátory, ktoré v spojení s moderným metalovým zvukom prinášajú originálnu položku do playlistov ich fanúšikov.

Skupina NoControl sa tento singel rozhodla podporiť aj uvedením animovaného videoklipu. „Každý z nás sa v živote ocitne v situácii, kedy cíti potrebu vyjsť zo svojho stereotypu či komfortnej zóny. No večné odkladanie dôležitých krokov môže mať za následok aj koniec, ktorý má od happyendu ďaleko“ dopĺňa frontman kapely Elko Schronk. Tvorbu videoklipu kapela opäť zverila do rúk  Janovi Ivanovi, zatiaľ čo o hudobnú produkciu sa postaral Jimi Cimbala z Randal Group production.