Hecni sa! - Prvá žúrka Trnavský kraj


Letné žúrky Rádia Anténa Rock u vás sa začali!

Naše letné žúrky sa rozbehli už túto sobotu! Poslucháč Ľuboš nás pozval na oslavu svojich narodenín do obce Prietrž v Trnavskom kraji. A my sme prišli:-)  Priviezli sme naše výnimočné pivo a nadupaný Intrepid - Metallica Tribute Band. 

A že to nebol nejaký rozpačitý začiatok, ale hneď poriadna rocková žúrka, tak to si môžete pozrieť vo videu.

Skupina Intrepid – Metallica revival band vznikla v roku 1998 v Bratislave. Založili ju Igor Petráš – rytmická gitara, spev s Miroslavom Tapferom - sólová gitara. Ku dvojici sa pridali Eduard Pokorný – basgitara a David Fiala – bicie.  Prvé koncerty sú veľmi úspešné, tak sa kapela rozhodla pokračovať v hraní skladieb od skupiny Metallica aj naďalej. V roku 2001 sa skupina naplno púšťa do koncertovania po celej SR a v Českej republike. Rok 2008 prináša skupine Intrepid nových členov - Gabriel Szelle, ktorý obsadzuje post bubeníka a  Ľubomír Šimkovič post basgitaristu. Na jeseň v roku 2008 sa udeje pár koncertov, kde skupina zisťuje, že ľudia na dobrú Metallica revival skupinu nezabudli a v januári 2009 v Bratislave odohráva koncert v do posledného miesta naplnenom klube Randal. V roku 2011, okrem iných, Intrepid odohráva koncert na festivale Rock pod Kameňom v Snine pred fantasticky zaplneným hľadiskom..

Intrepid už nestihneš, ale hlásiť sa môžeš na ďalšie termíny! Tak sa hecni a prihlás! Možno práve u teba urobíme žúrku, na ktorú nezabudnú ani tvoji susedia!