Štvrtok, 19. september 2019 - Meniny má Konštantín
Rock Music Nonstop
Iron Maiden - Run To The Hills
Playlist hraných skladieb

Hecni sa! To najlepšie za uplynulý polrok!


Pozrite si tie najlepšie hecovačky jednotlivých členov nášho tímu.

Posledný polrok sme toho v rámci Hecni sa! zažili skutočne neúrekom. A tak skôr ako vhupneme na letné žúrky, pripravili sme si pre vás malú "BestOfku".

Pozrite si tie najzaujímavejšie hecovačky jednotlivých členov nášho tímu. Kde sa najviac hecol Tomaggio, SiFon, GZA, Mary alebo náš kameraman Marek, tak to všetko  uvidíte v našom videu. Tak si ho užite spolu s nami.

A od júla už žúrujeme u vás! Tak sa hecnite a hláste!
Cookies

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.