Hecni sa! Letné žúrky s VAMI!


Obľúbené letné žúrky Rádia Anténa Rock sú späť!

Hej rockeri, poďte do toho! Opäť je tu leto a s ním aj čas letných žúrok! Donesieme parádnu kapelu, vychladené pivo a ty nás len pozveš na návštevu! Každý týždeň sme v inom kraji, s inou kapelou a u inej partii poslucháčov!

Začíname už v sobotu 6. júla! Kamkoľvek v Trnavskom kraji vám privezieme dobrú náladu a nadupaný Intrepid - Metallica Tribute Band.

Ďalší týždeň opäť v sobotu 13.júla ťa potešíme na ľubovoľnom mieste v Nitrianskom kraji s chladeným pivom a kapelou Maiden Tribute Band.

Piatok 19. júl, Žilinský kraj a Kabát Revival u teba v byte, na záhrade, na chate, v garáži!

O týždeň neskôr v piatok 26.júla budú v pohotovosti hasiči v Košickom kraji. Iba u teba doma, nech to je hocikde v rámci kraja, vystúpia s nami so svojou show nezabudnuteľný Rammstein Revival Band

August začíname v Banskobystrickom kraji. V sobotu 3. augusta na teba čaká Donovalský pivovar, partia Rádia Anténa Rock a kapela Queenshow. Tvojou úlohou je len doviesť svoju obrovskú partiu na žúrku, na ktorú nikdy nezabudneš.

V piatok 9.augusta sa žúruje s Rádiom Anténa Rock v Trenčianskom kraji. Na tvoj žúr sa teší výborný AC/DC revival AC/TN a my!

V Bratislavskom kraji nastala bohužiaľ  zmena. Z dôvodu zrušenia koncertu skupiny Good Charlotte, budeme žúrovať vo štvrtok 15. 8.  a kapelou Silent Trio.

Našu žúrkovú šnúru ukončíme v piatok 23.augusta v Prešovskom kraji. Do tanca ti prídu vyhrávať pankáči z Ramones Bratislava!

Tak čo hovoríš? Celkom pestré rockové leto sme si pre teba pripravili. Ak chceš zažiť niektorý z týchto parádnych žúrok, na ktorú nezabudnú ani tvoji susedia, hlás sa!
Stačí vyplniť formulár nižšie: